خدمات پوست و زیبایی

خدمات پوست و زیبایی که در کلینیک جردن جهان کودک انجام می شود از این قرار است :

۱- کاشت انواع نخ صورت یا امبدینگ صورت : این روش معمولا یک یا دوبار انجام می شود و نقش زیرسازی را برای پوست ایجاد می کند. پوست را لیفت می کند. چین و چروک را برطرف می کند. خط خنده ، خط اخم ، خط غم ، چین های پنجهکلاغی کنار چشم ها ، افتادگی های صورت، جوانسازی و سفت کردن صورت ، رفع غبغب از جمله کارآیی های امبدینگ صورت است که ما انجام می دهیم.

۲- امبدینگ بدن : در این روش نیز ما با انواعی از نخها و تکنیک های پیشرفه روز دنیا فرم دهی بدن ، کاهش سایز موضعی ، درمان سلولیت ، رفع بدشکلی های بدن متعاقب جراحی لیپوساکشن و … ، حجم دهی به بدن ، لیفت سینه ،لیفت شکم های افتاده و لاغری موضعی را انجام می دهیم.

۳- طب سوزنی گوش و بدن که تقریبا با این روش تمام مشکلات زیبایی از جمله: افتادگی ها ، خشکی پوست ، اگزما و آلرژی ، ریزش مو ، کدورت پوست ، لکه های پوستی ، جای زخم و جای جوش و اسکارهای عمیق ، تیرگی و پف دور چشم و … قابل درمان است.

۴- اسکن گوش : برای تشخیص بهتر و فهم دقیق تر از مشکلات پوستی شما و درمان قوی تر و مطمئن تر از این روش تشخیصی در کنار تشخیصهای پزشکی معمول استفاده می کنیم.

۵- میکرونیدلینگ و نیز سوزن کاری های خاص و تخصصی برای درمان جای جوش ، جای زخم و اسکارها و نیز ترکهای پوستی و استریاهایی که به علت حاملگی و چاقی ایجاد شده اند.

خوشحالیم که اعلام می کنیم بعد از چند سال کار قوی پژوهشی و درمانی میزان رضایت بیمارانمان بیش از ۹۰درصد است و این را مدیون همکاران پرتلاش واعتماد مردم عزیز هستیم.

کلینیک زیبایی شمال تهران, جوانسازی پوست, متخصص پوست خوب, مطب زیبایی و پوست, کلینیک زیبایی میرداماد

 

X

طب سوزنی | امبدینگ

   

¤