مقاله زیبایی ۳

افزایش حجم گونه و لب

یکی از اتفاقات مهم در طب سوزنی افزایش خونرسانی بافت های بدن می باشد. اگر یک اندام حجم مناسب و خونرسانی کافی داشته باشد با طب سوزنی تغییرات کمتری می یابد ولی اگر به عللی تحلیل رفته باشد افزایش حجم آن بافت چشمگیر خواهد بود.

دو مورد از مهمترین مراجعات طب سوزنی افزایش حجم لب و افزایش حجم گونه است. از توضیحات بالا مشخص است که به لحاظ نظری باید در صد در صد موارد این افزایش حجم اتفاق بیفتد. در واقع با افزایش خونرسانی عضلات این بافت ها ، حجم عضلات به تدریج بیشتر می شود و این خود را به صورت افزایش حجم صورت نشان می دهد.

البته نکته مهم و اساسی این است که اسکلت صورت چگونه است ؟ حجم قبلی عضلات چطور بوده است ؟ بیمار می خواهد فرم دهی به صورت به چه طریقی و به چه میزانی اتفاق بیفتد ؟ شرایط عصبی بیمار چطور است ؟ و بیمار چند ساله می باشد ؟

تمام این نکات در میزان حجم دهی به گونه و لب و در نهایت حجم دهی به صورت مهم و موثر هستند و این ها در جلسه مشاوره و با معاینه اولیه توسط پزشک باتجربه مشخص می شود. ولی در کل باید گفت معمولا در حجم دهی صورت بیش از ۷۰% بیماران بسیار راضی هستند و از نتایج کار لذت می برند.

تعداد جلسات درمانی بین ۱۲ تا ۳۰ جلسه متغیر است. میزان بازگشت هم بسیار دیر هنگام می باشد که البته با جلسات یادآور طب سوزنی و تغذیه و ورزش مناسب قابل پیشگیری می باشد.

X

طب سوزنی | امبدینگ

   

¤